Xiaomi : فایل ENG FIRMWARE شیائومی MI PLAY (lotus) تضمینی

Xiaomi MI-PLAY

فایل ENG FIRMWARE شیائومی MI PLAY (lotus) تضمینی

‌شماره ساخت : ALL MIUI

‌منطقه : Any Area


قیمت : 15,000 تومان

تعداد بازدید +160


توضیحات :

فایل ENG FIRMWARE شیائومی MI Play (lotus) *کاملا تست شده و گارانتی تضمینی *به همراه فلشر مخصوص *قابل رایت از طریق فست بوت با MI FLASH(در صورت بازبودن قفل بوت لودر) *به همراه برنامه رایگان بای پس AUTH و sp flash tools (نیاز به بایپس اتورایز) (درصورت قفل بودن بوت لودر) *حل مشکل خاموشی و آنبریک MI PLAY lotus * از ENG FIRMWARE برای ترمیم سریال و بیس باند یا حل مشکل خاموشی یا آنبریک با یو اس بی MI PLAY استفاده میشود . *بدون کمترین ریسک و 100 درصد تضمینی توجه :اگر بوت لودر باز بود فایل را فقط با mi flash داده شده فلش کنید و تیک clean all را بزنید در آخر گوشی را در حالت فست بوت مد به سیستم وصل کنید و استارت بزنید . اگر بوت لودر بسته بود ابتدا برنامه اتورایز را اجرا کرده و ولوم پایین را گرفته و کابل را وصل کنید تا عملیات بایپس انجام شود سپس در فلش تولز فایل اسکتر را بچینید و دانلود بزنید تا بدون خطا عملیات فلش eng firmware انجام شود . مسئولیت استفاده نادرست از فایل بر عهده خوده مشتری میباشد . (منبع حلب تک)

کلیه فایهای موجود دارای ضمانت برگشت وجه تا ۲۴ ساعت است. .برای تماس با ما می توانید از صفحه تماس با ما و یا با ای دی تلگرام @Emergency_rom با تماس بگیرید.

مشتری عزیز به آموزش ارائه شده برای هر فایل توجه کنید مسولیت عدم رعایت نکات گفته شده در آموزش کاملا به عهده خود مشتری است.

کانال رسمی سایت e-rom.ir

@e_rom_ir

برچسب های کاربردی:

کلمات کلیدی:

فایل eng firmware شیایومی mi play , آموزش ترمیم سریال mi play , فایل eng rom mi play lotus , حل مشکل خاموشی شیائومی mi play , آموزش فلش eng firmware xiaomi mi play lotus ,