Huawei : فایل و آموزش حذف هواوی آیدی JNY-LX1 اندروید 10.0.0

Huawei Nova-7i_P40-Lite

فایل و آموزش حذف هواوی آیدی JNY-LX1 اندروید 10.0.0

‌شماره ساخت : تست شده تا 10.1.0.335 (C185)

‌منطقه : C185


قیمت : 18,000 تومان

تعداد بازدید +80


توضیحات :

حذف کامل Huawei ID JNY-LX1 اندروید 10 تضمینی *کاملا تست شده *قابل رایت با مموری *بدون نیاز به باکس و برنامه *بدون کمترین ریسک *حجم فایل : حدودا 3گیگ *حذف کامل اکانت هواوی NOVA 7I *روش کاملا رسمی و بدون دستکاری میباشد . *فایل آپلود شده در google drive آموزش : گوشی حداقل 35 درصد شارژ داشته باشد . فایل را با winrar باز کرده و پوشه dload را استخراج کرده و روی یک فلش ریخته و از طریق کابل otg به گوشی وصل کنید . گوشی را خاموش کرده و ولوم پایین و بالا و پاور را نگه دارید تا به منوی آپدیت هدایت شوید . و بعد آپدیت شدن با فایل ، گوشی کامل بالا می آید و میبینید که کامل اکانت حذف شده . موفق باشید توجه : لطفا قبل از خرید فایل حتما چک کنید که فایل را اشتباه خریداری نکنید چون این فایل فقط مخصوص هواوی JNY-LX1 و JNY-L21 از شماره ساخت 10.1.0.335 به پایین تست شده و جوابگو هست .

کلیه فایهای موجود دارای ضمانت برگشت وجه تا ۲۴ ساعت است. .برای تماس با ما می توانید از صفحه تماس با ما و یا با ای دی تلگرام @Emergency_rom با تماس بگیرید.

مشتری عزیز به آموزش ارائه شده برای هر فایل توجه کنید مسولیت عدم رعایت نکات گفته شده در آموزش کاملا به عهده خود مشتری است.

کانال رسمی سایت e-rom.ir

@e_rom_ir

برچسب های کاربردی:

کلمات کلیدی:

آموزش حذف هواوی آیدی nova 7i , حذف قفل اکانت هواوی jny-lx1 , روش بای پس کردن اکانت هواوی jny-lx1 بدون باکس , remove huawei id jny-lx1 , remove huawei id p40 lite , remove huawei account jny-lx1 ,